Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/d/8/d81f1db3-9d00-4784-9479-507533e7b5ee/cervenemravce.sk/web/wp-includes/post-template.php on line 293
ČERVENÉ MRAVCE rally team
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

XVI. Global Assistance Setkání mistrů

18. novembra 2017

ČERVENÍ MRAVENCI rally team, Martin Březík/Marek Omelka

Pozvánku na Setkání mistrů tento rok prijala legenda rallyšportu osemdesiatych rokov, ktorou je dvojnásobný majster sveta v rally, Talian Miki Biason. Svoje tituly získal v rokoch 1988 a 1989 kedy jazdil na Lancia Delta Integrale 16V a bol členom slávneho tímu Martini Lancia Racing.

Fanúšikom rally nie je potrebné predstavovať ani ďalšieho vzácneho hosťa, ktorým je Fín Teemu Suninen. Ten má pred sebou rozhodne veľkú kariéru a pravdepodobne ho v budúcej sezóne čaká sedačka v továrenskom voze WRC. Tento rok exceloval na Fínskej rally, kde vyhral niekoľko rýchlostiek a celkovo obsadil 4. miesto.

Okrem Martina Březíka na zozname hostí nebudú chýbať ani také mená ako Igor Drotár, Grzegorz Grzyb, Martin Vlček, Jan Černý, Pavel Valoušek, Václav Kopáček, Petr Nešetřil a ďalší.

Tešíme sa na atraktívne súboje na trati Autodromu Sosnová, na množstvo exhibičných jázd, kde uvidíme súčasné aj historické špeciály rally, rallykrosu a autokrosu.

Podrobnosti

Dátum:
18. novembra 2017
Udalosť Kategória:
Webstránka:
http://www.autodrom.cz/

Miesto udalosti

Autodrom Sosnová
Sosnová 200
Česká Lípa, 470 02 Česká republika

Organizátor

Autodrom Promotion s.r.o.
Email:
dusanek@autodrom.cz
Webstránka:
http://www.autodrom.cz/