CMFT

ČERVENÉ MRAVCE futsal team je novým účastníkom futsalovej ligy v Košiciach! 

Pred štartom sezóny sme vyspovedali jedného zo zakladateľov úspešného projektu červených mravcov Ing. Petra Hojnoša.

Peter, kedy Ti skrsla myšlienka účasti červených mravcov vo futsalovej lige?
Som aktívnym futsalistom a prepojenie futsalu a značky červených mravcov bolo iba otázkou času a vhodnej príležitosti. Ponuka starého známeho futsalového teamu halamadrid.sk  sa nedala odmietnuť a ani chvíľu som neváhal.

Aké ciele si dávaš v novom projekte pred začiatkom súťaže?
Ďať svoj prvý hattrik vo futsalovej lige! Chcel by som, aby sme aj prostredníctvom ČERVENÉ MRAVCE futsal team-u napĺňali hodnoty červených mravcov ako fair play, zdravá súťaživosť a najmä tímovosť.

Čím chceš prilákať fanúšikov do hľadiska?
Tím už teraz má svojich fanúšikov a tých nových verím že oslovíme zaujímavými aktivitami a súťažami, podobne ako je to napríklad v prípade ČERVENÉ MRAVCE rally team-u.

Generálnym manažérom tímu, zároveň aj hlavným trénerom sa stal Peter Kubej. Prezraď, ako sa Ti podarilo presvedčiť tohto matadora, aby zasadol na tak horúcu stoličku?
Peťo je spoločne s Lukášom (MojCR7 poznámka autora) jedným so základných pilierov mužstva od jeho založenia. Keďže Peter je dlhodobo zranený, som veľmi rád, že je stále pri mužstve a jeho cenné rady nám pomáhali už počas minulého ročníka.

Novinkou má byť aj mentor Jaroslav Choma, čo si sľubuješ od jeho osoby?
Od Jara očakávam najmä jeho povestné zrýchlenie a povestné kľučky, pred ktorými sa určite budú mať na pozore všetky obrany a brankári. Pozícia mentora pre Jara nie je úplne neznáma. Ako mentor pôsobil aj po minulé roky, ani si to však neuvedomoval. Jediné čo sa zmení, že tentoraz od neho mentorstvo budeme očakávať pred každým zápasom.