ČERVENÉ MRAVCE fit tábor pre deti

ČERVENÉ MRAVCE rally team v spolupráci s učiteľkou tanca Michaelou WITTNER predstavujú 1. ročník ČERVENÉ MRAVCE fit tábora pre chlapcov a dievčatá vo veku od 7 do 10 rokov, ktorý v Košiciach odštartuje už počas týchto jarných prázdnin od 26. 2. 2018 do 2. 3. 2018.
V tábore na deti čakajú dni plné pohybových a tanenčných aktivít, rozprávanie s rally jazdcami, prezentácia videí z pretekov, rally videohra so skutočným navigátorom a množstvo ďalšich zaujímavých aktivít.

REGISTRUJTE SA

Tel: 0918 054 172

Email: info@ucitelkatanca.sk

Počet detí je obmedzený na 15

Forma a trvanie tábora

Tábor je denný a trvá od pondelka 26. 2. 2018 do piatka 2. 3. 2018. Deti je možné priniesť každé ráno už od 7:30 a vyzdvihnúť kedykoľvek do 17:00.

Miesto

ČERVENÉ MRAVCE fit tábor bude prebiehať v modernej tanečnej sále v Košiciach na Stare spišskej ceste pri Amfiteátri.

Aké aktivity sú pripravené pre deti?

Tanečná škola s Michaelou WITTNER - základy moderných a klasických tancov, pohybové aktivity a strečing, detský kruhový fit tréning, mravčia hra Aktivity, detská zumba, stretnutie s posádkou rally team-u a rozprávanie o rally, rally škola, ukážky z pretekov, predstavenie rally auta.

Cena za tábor

Cena vrátane jedla, pitného režimu, tanečnej školy a aktivít je 109 eur za 5 dní. Cena za skrátený 3 dňový tábor je 89 eur (Pri registrácii do 20. 2. 2018 platí znížená cena 99 eur, resp. 79 eur)

Stravovanie

Pre deti je zabezpečná desiata, obed a olovrant v reštaurácii Pizza & Pub Route na Letnej 45. Jedlo a celodenný pitný režim je v cene tábora.

Neustály dozor

Na deti budú neustále dohliadať dve skúsené inštruktorky.

Kto je ČERVENÉ MRAVCE rally team?

ČERVENÉ MRAVCE rally team je aktuálne jeden z najúspešnejších česko-slovenský rally team-ov. V sezóne 2017 získal majstrovský titul v rally v Českej republike v triede 3, stal sa slovenským vicemastrom v triede 3 a majstrom MTE Cup-u.

  • zvýhodnená cena 99 eur pri registrácii do 20. 2. 2018
  • dni plné pohybových a tanenčných aktivít
  • rozprávanie s rally jazdcami, prezentácia videí z pretekov
  • rally videohra so skutočným navigátorom
  • neustály dohľad
  • strava 3x denne a celodenný pitný režim v cene tábora
  • dlhoročné skúsenosti s prácou s ďeťmi

Kto je Michaela WITTNER?

Absolvovala tanečnú školu v Divadle Jonáša Záborského v Prešove pod vedením p. Nely Ivanovej (balet), tanečné školy DS STUDIO v Košiciach (hip-hop), Grimmy v Prešove (moderné tance) a ZUŠ Jána Poschla v Prešove u Žanety Trenčanovej (orientálne tance). Lekcie moderných a latino tancov absolvovala u učiteľov ako Jose Garcia, Lobo Ismail a Francisco Caballo. V súčasnosti sa venuje výuke a choreografii svadobných tancov rôznych štýlov, latino tancu a moderných tancov. Viac na www.ucitelkatanca.sk