Nezaradené

1. miesto na Rally Sprint Vranov

Dosiahli sme ďalšie víťazstvo! Majo Gallovič s Ferom Sklenárom zvíťazili vo svojej triede a na Rally Sprint Vranov skončili celkovo ôsmi.
„Tak z môjho pohľadu priniesli preteky vo Vranove veľa nových vecí, od spolujazdca, cez trať, až po rozpis. Po dlhšej dobe si na miesto spolujazdca sadol František Sklenár, s ktorým sme ešte v piatok pri obhliadkach ladili drobné nedostatky, keďže trať bola mimoriadne náročná. Počasie vyšlo perfektné, auto fungovalo vďaka skvelej príprave mechanika, ktorému sa týmto chcem ešte raz poďakovať. Bol to jeden úžasný pretek, v ktorom sme bez stresu vyhrali svoju triedu a obsadili sme absolútne 8. miesto. Už teraz sa tešíme na West Lake Race Jahodná, ktorý sa bude konať 5. 11. 2016. Chcem sa tiež poďakovať červené mravce oils4cars rally teamu a všetkým partnerom za podporu. Vidíme sa v novembri na Jahodnej!“, zhrnul úspešný pretek Majo Gallovič.